Jaký byl článek?

Media
2020/02

Video TT Isle of Man 2 ukazuje, jak jezdec Davey Todd využil hru, aby pomohl své jízdě v reálném životě

Nacon a Kylotonn Racing zveřejnili nový videorozhovor s mladou superstar motoracingu Davey Toddem. Je oslavován jako nový ambasador připravované závodní hry a mluví o tom, jak použil původní TT Ostrov Man aby mu pomohl zapamatovat si zatáčky mimo sezónu, aby mohl agresivně a inteligentně zaútočit na skutečnou trať.

Video má necelé čtyři minuty a ukazuje postup Daveyho Todda na poli motoristického sportu, počínaje, když mu byly pouhé tři roky. O 20 let později a již soutěží na Isle of Man TT u pobřeží Irska.

Jeho cesta závodem Isle of Man byla jedinečná, protože začal trénovat trať na konzole svého bratra s použitím původního TT Ostrov Man který se vrátil dovnitř pramen 2018. Podařilo se mu zajistit si druhé místo v celosvětovém žebříčku a poté pokračoval ve skutečném závodě, kde se objevil v závodě v roce 2019 a skončil mezi nejlepšími osmi.

Todd nyní závodí za Hondu a v nejnovějším rozhovoru se podělil o své zkušenosti s hraním a světem motorsportu.

Vysvětluje, že díky realističnosti hry byl ve skutečnosti schopen použít fyziku k tomu, aby se naučil jemnosti a úskalí zatáček; správné brzdění a správné zrychlení.

Ve hře trénoval na dráze, dokud nebyl schopen absolvovat celou trať hladce a bez jakýchkoliv pádů. Odtud začal pracovat na rychlých kolech a zlepšovat svou jízdní linii. Vzal tyto znalosti ze hry a aplikoval je přímo do svého skutečného běhu, díky čemuž se mu podařilo skončit v první osmičce a získat rekord druhého nejrychlejšího nováčka na Isle of Man.

TT Ostrov 2 má vyjít 19. března pro PS4, Xbox One a na PC. Hra bude spuštěna později pro Nintendo Switch.